Spam

Tutaj możecie wrzucać reklamy Waszych blogów.

49 komentarzy:

 1. Jeśli szukasz dobrze napisanego opowiadania o Harrym Potterze i Draco Malfoyu, którzy walczą ze sobą nie tylko na śmierć i życie w trwającym od dawna konflikcie pomiędzy Dumbledore i Voldemortem to zapraszam do siebie. Lydia Ravatel jako jedyna potomkini najbardziej czarnomagicznego rodu w dziejach postanawia, za namową Dumbledorea, pomóc Wybrańcowi, jednak, jak się okazuje, staje jej na przeszkodzie uprzedzenie do szlam i mieszańców oraz pewien przystojny, wysoki blondyn.

  http://zabijemy-go.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Maddie Evans nie zna swoich rodziców. Wie tylko, że zostali zamordowani, gdy miała roczek. Wychowywana przez przybraną ciotkę i jej siostrę, dowiaduje się o Harrym Potterze i tym, jak pokonał Czarnego Pana. Wkrótce go poznaje.
  Gdy trafia do Hogwartu zaczynają wokół niej dziać się dziwne rzeczy, jak na przykład to, że rzuciła zaklęcie, którego nikt do tej pory nie znał. Co się dzieje? Jaki wpływ będzie na nią miała znajomość z Wybrańcem? Czy dowie się czegoś więcej o rodzicach?
  Odpowiedź znajdziesz na http://obrot-spraw.blogspot.com gdzie serdecznie Cię zapraszam.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kaktus w sercu.
  Zapraszam serdecznie,
  http://aludzieniechmowia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Kastor, umawiając się na spotkanie z kolejną ofiarą, liczył na sukces. Tajemnicza dziewczyna okazała się jednak jedną wielką pomyłką pod każdym możliwym względem. Ich spotkanie namotało w życiu wielu osób.
  Kim naprawdę okazała się być Amelia i jak w rzeczywistości się nazywa?
  Grupa młodych ludzi z Trójmiasta, ze względu na swoje magiczne pochodzenie, prowadzi podwójne życie. To przytłaczające, gdy wszystko co robisz na codzień jest jedną, wielką grą, w której nietrudno zatracić własną tożsamość.
  Nagle jedyne możliwe rozwiązanie, możliwość ucieczki od tego szaleństwa staje przed nimi otworem. Jednak jaką cenę będą musieli poświęcić, by po nie sięgnąć?
  Potomkowie osób wygnanych z Agharty również nie mają do niej wstępu. Czy tę zasadę można zmienić? Czy da się wzniecić kolejny bunt i czy nie będzie to po raz kolejny przelewanie krwi na marne?
  Co łączy ze sobą syna policjanta, chłopaka z bogatej rodziny, ekscentrycznego geja, studenta medycyny i dwóch braci?
  Jedno na pewno. W ich żyłach płynie czysty likantronikon...

  http://lickanthronicon.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. PRZEZNACZENIE ŚMIERCI

  Dziewczynka w białej sukience, przestała zbierać stokrotki, i nieśmiało podeszła bliżej. Podała mi kwiatki które trzymała w lewej rączce.
  - Dziękuję – odpowiedziałam i uśmiechnęłam się do niej. Kątem oka zauważyłam jak Weri z zastanowieniem przypatruje się jej.
  - Memento Mori, Lilith Vazquez* - powiedziała przerażonym dziecięcym głosikiem. Odwróciła się na pięcie i pobiegła przed siebie.
  Stałam i patrzyłam się jak dziewczynka znika między drzewami w odległej części parku. Nie byłam w stanie się poruszyć, cokolwiek powiedzieć.


  Bo śmierć to dopiero początek

  przeznaczenie-smierci.blogspot.com

  Zapraszam i pozdrawiam,
  Eff

  OdpowiedzUsuń
 6. Witaj,
  Jeśli chcesz szczerą recenzję swojego bloga, zgłoś się do nas
  http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/p/zamow.html?showComment=1430463983712

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapraszam do siebie : http://much-imperfections.blogspot.com/

  Stany Zjednoczone. Kojarzycie?
  Jedno ze 194 państw na świecie, położone w Ameryce Północnej, trzecie pod względem liczby ludności, a jego stolicą jest Waszyngton. Przenieśmy się jednak do jednego z miast położonych w USA - Nowego Jorku, a raczej jego najbogatszej dzielnicy - Manhattanu.
  Są młodzi, szaleni, lubią się zabawić.
  Lecz czy wszystko jest takie proste jak się wydaje?
  Uczucia, emocje, różne charaktery tylko utrudniają to, co już i tak jest trudne.
  Czy poradzą sobie z tym, co potocznie zwie się życiem?

  PS Przepraszam za spam :(

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapraszam do udziału w pierwszym konkursie drabble! Więcej szczegółów tu: http://biblioteka-hogwartu.blogspot.com/2015/08/konkurs-drabble.html
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 9. Corrine Zabini jest młodszą siostrą Blaise'a, młodego śmierciożercy i najlepszego przyjaciela Draco Malfoya. Corrine wbrew sobie również przyjmuje Mroczny Znak. Mimo tego dziewczyna stara się żyć zupełnie normalnie i spełniać swoje marzenia. Kiedy nie jest zajęta wykonywaniem misji od Czarnego Pana, nauką, imprezami próbuje wyrzucić z głowy pewnego blondyna o ironicznym uśmieszku.
  Zapraszam na: diary-zabini.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Zapraszam na nowość na zapiski-condawiramurs

  OdpowiedzUsuń
 11. Hej, mam nadzieję, że niedługo pojawi się u Ciebie nowość, bo już umieram z tęsknoty za wpadkami narratorki i...Syriuszem xDXD zapraszam do mnie na nowość):

  OdpowiedzUsuń
 12. Zapraszam na mój blog! :)

  Od krwawej rzezi w królestwie Tangriv na północy mija piętnaście lat. Ocalały książę Villerious musi wyrzec się swojego imienia i żyć jako zwyczajny chłopak. W wyniku nieprzewidzianych wydarzeń zostaje na niego rzucona klątwa, a jedynym, który może mu pomóc jest czarodziej Herslick. Lecz aby go odnaleźć, musi sprzymierzyć się z jego prawą ręką – Akirą. W tym celu wyrusza do prastarych Szepczących Wierzb, które są miejscem spotkań wyklętych przez Północ magów.

  http://krew-polnocy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 13. Witam!
  Przybywam z Pól Elizejskich i zapraszam Cię na akcję "Opowieści wigilijne". Ponad to zapraszam na Helikon, gdzie możesz czerpać natchnienie ze źródła.
  Pozdrawiam! ;)

  pola-elizejskie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgłosiłaś swoje opowiadanie na Polach Elizejskich, ale to jest miejsce głównie dla opowiadań fantastycznych. Czy mogę Twoje zgłoszenie traktować jako zgłoszenie do Helikonu, na którym zrzeszam inne opowiadania?
   Od razu przepraszam, bo niestety zapomniałam to zmienić w regulaminie.
   Oczywiście nie będziesz musiała pisać drugiego zgłoszenia ;)

   Pozdrawiam!

   Usuń
 14. Blog został dodany do Katalogu Euforia.
  Pozdrawiam, taasteful. ♥

  OdpowiedzUsuń
 15. Dura lex, sed lex.

  W świecie Nocnych Łowców nareszcie zapanował czas pokoju.
  Wszystkie wrogie nacje złożyły swoją broń.
  Clave rozłożyło swą pieczę nad całym światem.

  Clave jednak nie wie, że w szkockim mieście Edynburg
  mieszka nieznana im istota.

  Co zrobi pewien młody Nocny Łowca,
  kiedy spotka ją na swej drodze?
  Zabije ją?

  Na przekór wszystkiemu
  I wszystkim

  OdpowiedzUsuń
 16. Witaj nieznajomy!
  Zdaje się, że zbłądziłeś w miejscu, gdzie sen i jawa, rzeczywistość i wyobrażenie, stają się jednym. Uważaj, za chwilę będziesz musiał podjąć decyzję: możesz żyć w błogiej nieświadomości... bądź otworzyć oczy i z o b a c z y ć prawdę. Wybór należy do Ciebie, ale pamiętaj, że najbardziej ślepy jest ten, kto nie chce widzieć.

  Zdecyduj na www.znam-te-mary.blogspot.com

  Pozdrawiam
  Nagmerrie

  OdpowiedzUsuń
 17. Zapraszam na nowosc na zapiski-Condawiramurs :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Zapraszam na blog z miniaturkami Dramione :)

  www.miniaturki-dramione.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 19. projekt-noe.blogspot.com
  Ziemia jest na skraju wymarcia. Ludzie zapomnieli już jak wyglądała wcześniej. Nie pamiętają o sprawach, które kiedyś dla ich gatunku były niezwykle istotne. Kora mieszka w południowych okręgach. Popełniła w życiu wiele błędów, a kary za nie nic jej nie nauczyły...

  OdpowiedzUsuń
 20. Lubisz czytać opowiadania Dramione i za każdym razem wzbudzają w tobie tyle emocji? To jest idealne miejsce dla Ciebie. Możesz zobaczyć różne historie dwoje wrogów, których łączy coś czego oboje nigdy w życiu się nie spodziewali. Może ten temat jest oklepany i wszyscy o tym już piszą, ale wierz mi, ja jestem w stanie odkryć go w inny sposób. Nie będzie się toczył tylko wokół wielkiej miłości, nie zostaniemy przy jednym. Jeśli w jakiś sposób zachęciłam Cię, to zapraszam!

  http://mini-story-dramione.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 21. Emily i Viki są studentkami mieszkającymi w Londynie o zupełnie innych, wyraźnych charakterach. To im jednak nie przeszkadza, by się przyjaźnić. Jedna z nich jest łagodna i miła, druga jest twarda i stanowcza. Jedna jest pacyfistką, druga ćwiczy sztuki walki. Jedna nie hamuje emocji, druga rzadziej się z nimi obnosi. Jedna z nich jest żartobliwa, druga też. Jedna z nich dostaje staż w ośrodku psychiatrycznym, a druga poznaje w zamkniętym w izolatce chłopaku dawnego przyjaciela (a może kogoś ważniejszego?). Jedną na powrót prześladuje tajemnicza kobieta, wytykając każdy błąd, druga próbuje znaleźć swoje, które mogły doprowadzić do dzisiejszego stanu jej bliskiego znajomego. Jedna chowa swoją przeszłość, próbując chronić bliskich przed jej powtórzeniem, druga walczy z przeszłością, próbując przyszłością zmienić bieg ubiegłych zdarzeń. Opowieść o nieidealnym życiu, emocjach bohaterów, trudnej miłości i pokonywaniu własnych demonów.

  Z drugiej strony jestem ja, Sunny Rain, i moja przyjaciółka- Night Light. Razem prowadzimy początkujący blog, na którym na razie jest tylko jedno opowiadanie, ale zamierzamy wprowadzić ich więcej. Nasz główny motyw, opowiadanie o wymownej nazwie "Psychiatryk", prowadzimy na zmianę, prowadząc postacie przez perspektywy stworzonych przez nas głównych bohaterek- rozdziały Night Light są prowadzone oczyma Viki, a moje- Emily. Postanowiłyśmy poruszać prawdziwe, czasem może niełatwe, ale obrócone niekiedy w żart tematy, zamiast rysować cukierkową bajkę płaskich postaci.
  lisiewymysly.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 22. Chciałabym Cię zaprosić na moje autorskie opowiadanie Only one is brave:
  Zatrzymuję się i zamieram, bo wyczuwam teraz oddech na swoim ramieniu. Zamykam oczy pełne łez. Jego palce oplatają moją szyję. Wiem, że jest wysoki i silny. To mój osobisty strach. Pojawia się wtedy gdy najmniej się go spodziewam. Gładzi mnie po głowie, odgarnia na bok włosy. Śmieje się, tak pięknie i to sprawia, że staje się upiorem. Bo jest taki idealny. Taki niebezpieczny. Owija palce coraz ciaśniej, a mnie nie starcza czasu, by nabrać porządny oddech. Dusi mnie. Znowu.
  Może zaciekawił Cię ten fragment i zechcesz zapoznać się z resztą?
  Pozdrawiam!
  only-one-is-brave.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 23. Nowa saga rodzinna autorstwa obłąkanej Oleńskiej. Czarnomagiczne starożytne rody, źli mężczyźni, piękne kobiety, spektakularne ucieczki i dużo lat siedemdziesiątych. Sygnowane typowym zawirowaniem, bogato ilustrowane, a wszystko pod patronatem Mad Books. Zapraszam!

  www.andromeda-tonks.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 24. Uwaga spam.
  Co zrobisz, gdy nagle twoje życie zostaje wywrócone do góry nogami przez tajemniczego mężczyznę?
  Co zrobisz, gdy odkryjesz, że jesteś kimś zupełnie innym niż myślisz?
  W takiej sytuacji znalazła się siedemnastoletnia Rosario Sanders.
  Czy zdoła pokonać swoje przeznaczenie?
  Wygra walkę ze śmiercią? A może zostanie pokonana?
  Czy w świecie wojny i nienawiści jest szansa na szlachetną miłość pomiędzy śmiertelną dziewczyną i nieśmiertelnym księciem?
  Poznaj zupełnie nowy i porażający świat w którym możesz się zatracić.
  Zapraszam serdecznie na WWW.autorska-strefa.blogspot.com.
  Życzę przyjemnej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 25. Kornelia: Witaj, zgromadziliśmy się tutaj, aby zaprosić Cię…
  Kamil: Ejj… nie melodramatyzuj tak.
  Kornelia: Jak potrafisz, powiedz to lepiej!
  Kamil: Chętnie. Siema, jestem Kamil, główny bohater tej histo…
  Klaudia: Wcale nie! Wszyscy jesteśmy głównymi bohaterami!
  Alicja: Ja też?
  Klaudia: Może…
  Alicja: Ugh.
  Kornelia: Dom wariatów.
  Kamil: Raczej szkoła.
  Marcin: W życiu się nie dogadacie.
  Kornelia: Amerykę odkrył.
  Paweł: O rany, no po prostu zapraszamy do czytania o naszych losach w Polskiej Szkole Magii i Czarodziejstwa Merlin.
  Klaudia: Nie tylko! Mamy także wymiany międzyszkolne!
  Kamil: Taa… i wiele innych atrakcji. Zapraszacie do czytania, czy rekrutujecie nowych uczniów?
  Kornelia: Na jedno wychodzi.
  Kamil: Wcale nie.
  Kornelia: Nie zgadzam się z tobą, tak dla zasady.
  Kamil: Mam dość, wychodzę.
  Kornelia: Wszyscy wychodzimy! Mamy nadzieję, że niebawem nas odwiedzisz!

  polskaszkolamagii.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 26. Witaj! Kath Lewis chce opowiedzieć Ci historię o samotności, biedzie, niełatwych wyborach i trudnej miłości pośród gruzów starej rzeczywistości. Opowiadanie może jest zupełnie inne od Twojej twórczości, ale rzuć okiem, a może Ci się spodoba. Zapraszam do zostawienia swojej opinii w komentarzu. :)

  Pozdrawiam Xx
  OCZY w OGNIU

  OdpowiedzUsuń
 27. Witajcie! Chcielibyśmy Ciebie zaprosić do nowego projektu dla młodych pisarzy pt. „Wzór spod pióra”. Projekt polega na tym, że piszemy opowiadania na kreatywne tematy, które wymyślają współautorzy projektu albo czytelnicy. Jeżeli umiesz pisać ciekawe opowiadania i masz bogatą wyobraźnię możesz dołączyć do naszej ekipy! Więcej informacji o naborze znajdziecie w zakładce „O projekcie”.
  Jeśli nie chcesz pisać, to możesz zostać naszym czytelnikiem. Wszystkich czytelników prosimy zawsze o ocenę naszej pracy, dzięki temu możemy się rozwijać literacko. Dzięki twojej ocenie pomagasz nam, więc zachęcamy Cię do komentowania.
  Adres: http://wzor-spod-piora.blogspot.com/
  Serdecznie zapraszamy! Ekipa projektu

  OdpowiedzUsuń
 28. Filip musi wytrzymać ze swoją beznadziejną klasą, tylko ten rok. Potem pójdzie jak najdalej stąd, zostawiając w odmętach wspomnień, szary, obskurny i posępny budynek gimnazjum. Jednak przez jeden głupi żart kolegi, na Filipa spada stos nieszczęść. A tak dokładniej, Megan o przeszywających ciało i duszę, zielonych oczach.

  Dlaczego akurat ona?
  Czemu musiał zepchnąć akurat ją?

  Jego życie odmienia się diametralnie, a przeszłość powraca. Filip musiał zapomnieć o wielu osobach i zdarzeniach, ale czy tak naprawdę tego chciał?

  Czy jego demony wrócą?

  http://upadekstorybyphoebe.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 29. Piszesz opowiadanie i czujesz, że, mimo najlepszych chęci, ciągle mu czegoś brakuje? Chciałbyś się dowiedzieć, jak to poprawić? W takim razie zapraszamy serdecznie na naszą ocenialnię, gdzie indywidualnie podejdziemy do Twojej pracy, pokazując jej wady i zalety, a przede wszystkim postaramy się doradzić Ci, w jak najlepszy sposób doszlifować Twój tekst.
  Gorąco zapraszamy na nerdy-ocenkujo.
  Załoga Nerdów.

  OdpowiedzUsuń
 30. Serdecznie zapraszam na „Wschód księżyca w twoich oczach”!

  Czy na wojnie i w miłości istnieją zasady? Jak oddzielić rozum od serca? Jak wiele krzywdy potrafi wyrządzić człowiek owładnięty nienawiścią? Oto opowieść przepełniona magią, namiętnością oraz nasycona przygodami.
  Pomimo upadku Lorda Voldemorta, w czarodziejskiej społeczności nie nastał upragniony spokój. Wciąż panuje nastrój grozy, trwa zimna wojna. Eliminowani są dawni poplecznicy Czarnego Pana. Strach przed odrodzeniem się zła zmusza porządnych ludzi do popełniania ohydnych czynów. Nic nie jest czarno białe.
  Tuż przed rozpoczęciem ostatniego roku nauki w Hogwarcie, Draco Malfoy poznaje intrygującą osobę, która odmienia całe życie młodzieńca. Nie wie jednak, że nie pojawiła się ona na jego drodze przypadkiem, a tym bardziej nie przypuszcza co może skrywać uwodzicielskie spojrzenie Dorindy. Tymczasem niebezpieczną grę pomiędzy nimi rozpoczyna wspólnie spędzona noc.
  „Wschód księżyca w twoich oczach” przedstawia dalsze losy bohaterów „Harry'ego Pottera”. Dawny Wybraniec wraz z przyjaciółmi wkracza w dorosłe życie. Nie potrafią oni zapomnieć o bolesnych doświadczeniach, ich blizny nadal pozostają otwarte. Wydawać się by mogło, iż jedynie Hermiona próbuje odciąć się od przeszłości, wyciągając ku wrogom pojednawczą dłoń. Dojrzała decyzja przynosi dziewczynie burzę sprzecznych uczuć. Już niebawem będzie musiała zdecydować jaką drogą pragnie kroczyć...
  Wielka miłość, trudne wybory, mnóstwo pojedynków, intrygi... Wszystko to stanowi tło płomiennego romansu. Kto tym razem zwycięży? Czy bezpieczeństwo świata czarodziejów ponownie zawiśnie na włosku? Ile można poświęcić dla ukochanej osoby? Przekonajcie się sami!

  http://as-the-moon-was-rising-in-your-eyes.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 31. "Wpadł do namiotu, a za nim zawirowała czarna szata. Obłęd w jego oczach stawał się coraz bardziej szaleńczy i groźny. Zbudzono w nim bestię, która drzemała od lat; która, zdawało się, została już poskromiona.
  — Avada Kedavra! — ryknął rozwścieczonym tonem, w którym przejawiała się niezidentyfikowana rozpacz. Wycelował różdżkę prosto w jej serce, żegnając swoją kochankę magicznym pocałunkiem."
  Historia... No właśnie, kogo? Młodej czarownicy, która nie wie o sobie właściwie nic. Przerzucana z rodziny do rodziny, ze szkoły do szkoły, wciąż poszukuje odpowiedzi na pytanie "kim jest?". Gdy pojawia się w Hogwarcie i bierze udział w Turnieju Trójmagicznym, natrafia na trop. Im więcej odpowiedzi, tym więcej pytań. Mroczne i zawiłe zagadki panny Naav Alhevote. Zapraszam!
  http://skowyt-banshee.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 32. Opowiadanie na: http://krwawy-kamien.blogspot.com/

  Nadszedł dzień, kiedy umierająca planeta oraz ludzkość dostają szansę na ratunek. Jednemu z doktorów udało się odkryć przepis na kamień filozoficzny. W tym wyniszczonym i niebezpiecznym świecie mężczyzna zbiera grupę ludzi, którzy będą w stanie zebrać dla niego odpowiednie składniki oraz z nimi wrócić. Zmagając się z wewnętrznymi konfliktami, grupa pokonuje kolejne przeszkody na ich drodze. Jednak w ich duszach zalęga się niepewność i na wierzch wychodzą niepokojące pytania. Wśród nich jest jedno, najważniejsze:
  Czy zdążą na czas?

  OdpowiedzUsuń
 33. Opis: Rachel zdecydowanie nie jest jeszcze dojrzała. Wychowana przez bogatych i niedostępnych rodziców nauczyła się radzić sobie sama... Dlatego nigdy nie powiedziała nikomu, jakie ma umiejętnosci. Nadchodzą jednak wydarzenia, które nie będą dotyczyły jej dorastania, i których wpływy rodziców nie będą w stanie rozwiązać.
  http://wirus-r.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 34. zapraszam na swiezo dodana nowosc na niezaleznosc-hp.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 35. zapraszam na swiezo dodana nowosc na niezaleznosc-hp.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 36. Dotychczas myślałeś/-aś, że magia istnieje tylko w filmach i książkach? Nie wierzyłeś w czary ani inne zjawiska paranormalne? Myliłeś/-aś się! Magia, którą znasz z historii o Harrym Potterze jest na wyciągnięcie ręki! Jeśli chcesz...
  ...transmutować wrogów w szczury i inne gady...
  ...zmieniać wodę w wino...
  ...warzyć eliksiry...
  ...obcować z magicznymi stworzeniami...
  ...być Pazdanem Quidditcha...
  ...to nie czekaj dłużej, tylko zapisz się do Szkoły Magii i Czarodziejstwa Winsford i uwierz, że marzenia się spełniają!

  [www.winsford.xaa.pl]

  OdpowiedzUsuń
 37. Mija kilka lat od zakończenia bitwy o Hogwart. Losy wielkiej trójki zostają rozdzielone. Hermiona po rozstaniu z Ronem wyjeżdża do Włoch uciekając przed natarczywością Wiktora Kruma, który za wszelką cenę chcę być jej opiekunem. Niestety los nie jest dla niej łaskawy. Brutalnie zgwałcona przez brata Dracona odkrywa, że jest w ciąży. Mija kilka lat. Kobieta samotnie wychowuje dziecko ledwo wiążąc koniec z końcem, gdy nieoczekiwanie w jej życiu pojawia się Draco. Chcąc spełnić życzenie ojca ma odnaleźć syna swego brata. Gdy odkrywa kim jest matka postanawia jej pomóc. Wkrótce okazuje się, że los ma dla kobiety jeszcze jedną brutalną niespodziankę.
  Czy mimo przeciwności losu dwojgu dorosłych ludzi uda się odnaleźć drogę do miłości?
  A może na miłość już jest za późno?
  Kobieta po przejściach i mężczyzna z doświadczeniem zapraszają na nową historię.

  OdpowiedzUsuń
 38. Zapraszam na nowość na niezaleznosc-hp.blogspot.com ;)

  OdpowiedzUsuń
 39. ZBRODNIE FANFIKOWE
  …czyli klisze, które nieświadomie powielacie. Nie wszyscy, rzecz jasna. Spora liczba autorów zdaje sobie sprawę z istnienia klisz, mniejsza liczba używa ich świadomie, by osiągnąć dany cel i by coś udowodnić, ale prawda jest taka, że od groma w sieci fanfików potterowskich, które – gdy tak się spojrzy na nie w miarę na trzeźwo – różnią się od siebie jedynie imionami i nazwiskami postaci, a czasami nie dano im nawet tego.

  OdpowiedzUsuń
 40. Zapraszam do poznania historii pięknej Sabrine, byłej ślizgonce, której jedynym życiowym celem jest zemszczenie się na Albusie Dumbledorze! O jej przyszłości mówi wiele przepowiedni, ale tylko jedna wydaje się jej realna. Ta która mówi o tym, że zginie z ręki ukochanego. Jakżeby nie brać tego pod uwagę, kiedy pragnie się miłości tego, który nigdy nie kocha? Tak! Mowa o Lordzie Voldemorcie!
  Czytaj, komentuj, obserwuj, a uczynisz mnie szczęśliwszą!
  https://naprzeciw-przeznaczenia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 41. Zapraszam do poznania historii pięknej Sabrine, byłej ślizgonce, której jedynym życiowym celem jest zemszczenie się na Albusie Dumbledorze! O jej przyszłości mówi wiele przepowiedni, ale tylko jedna wydaje się jej realna. Ta która mówi o tym, że zginie z ręki ukochanego. Jakżeby nie brać tego pod uwagę, kiedy pragnie się miłości tego, który nigdy nie kocha? Tak! Mowa o Lordzie Voldemorcie!
  Czytaj, komentuj, obserwuj, a uczynisz mnie szczęśliwszą!
  https://naprzeciw-przeznaczenia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 42. hej, kiedy wrocisz do historii? tak orientacyjnie? od czasu do czasu tuaj wchodze z nadzieja na nowosc;) uwieblaim te historie i Twoje poczucie humoru!
  niezaleznosc-hp.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 43. Witam

  Z racji braku aktywności na blogu, a przede wszystkim ze względu na brak linku lub buttonu do Helikonu, Twój blog został usunięty ze spisu.

  Z poważaniem
  AiNanae

  OdpowiedzUsuń
 44. Hogwart dla większości uczniów był domem. Do którego mogli uciec do znienawidzonych osób, bólu, nienawiści, strachu. Był miejscem do którego chciano powracać. Naomi młoda gryfonka z tym miejscem wiązała nadzieje, marzenia, uczucia, które zbiegiem czasu zostało jej brutalnie odebrane.
  Serdecznie zapraszam
  http://hogwart-you-can-find-my-world.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 45. heeej :) mam nadzieję, ze tu wrócisz; uwielbiam te historie i nie powiem, stęskniłam się trochę. w chwilach wolnych zapraszam do siebie i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 46. Jako, że masz mało rozdzialików zacznę sobie czytać powoli, bo aktualnie się nudzę, więc będę mogła sobie coś porobić.
  Jestem fanką HP, więc tematyka też mi odpowiada. Zapraszam na mojego bloga: http://zbiorekopowiadan.blogspot.com

  Sama mam opowiadanie w tym klimacie, ale aktualnie jest w edycji, ponieważ nie wiem jak je ugryźć.

  Interesowała by cię wymiana między blogami? Wyglądałoby to na zasadzie, że umieszczam twojego bloga w linkach u siebie, a ty mój. Co ty na to? :3

  OdpowiedzUsuń
 47. Lubisz zarabiać? Sądzę, że tak. Chyba każdy lubi. A co powiesz na zarabianie w domu bez jakiegokolwiek wysiłku? Brzmi jak niemożliwe, prawda? Też w to nie wierzyłam, ale po tym jak otrzymałam pieniądze całkowicie zmieniłam zdanie. Ta strona umożliwi ci to. Wejdź i dowiedz się więcej!
  http://swpanel.pl/rejestracja?ref=186796

  OdpowiedzUsuń

Pisząc jeden komentarz, dokarmiasz jednego futrzyka!